Sarunas sievietēm, lekcija "Sievietes dzīves ekoloģija"


Anna Suhanova:

"Gandrīz katra no mums un iespējams pat visas atceras tos laikus, kad mums bija 18, 20 un var būt 22. Man personīgi toreiz šķita, ka 30 gados dzīve beidzas un lepojos ar to ka plānoju nodzīvot līdz 50...:), pēc tam jau nu gan vairs nebūs vērts... Šobrīd man ir 45 un es varu teikt, ka dzīve patiešām tikai sākas! Domāju, ka man ir daudz domubiedru.

Mūsdienu laikmets ir īpašs un sarežģīts ar to, ka dzīvojam milzīgā informācijas haosā. No vienas puses tam ir savas priekšrocības – ātrāk mācamies, iegūstam informāciju un veidojam jaunas iemaņas. It kā zināt uz ko tiekties... No otras puses nepareizi interpretēta informācija var nest mūsu dzīvē daudz sāpju un skumju. Kā lai saprot – kur ir mīti, kur patiesība? Kā lai atšķir informāciju kas padara mūs par preci no tās, kas mūs ceļ un veido?

Es neapgalvoju, ka zinu atbildes uz visiem jautājumiem. Bet arī es esmu sieviete, kas meklē patiesību. Un šobrīd vienkārši gribu dalīties savās atziņās, kas palīdzēja man un daudzām citām būt laimīgākām, stiprākām un sievišķīgākām. Ceru, ka mūsu tikšanās būs lietderīgi un skaisti pavadīts laiks!:)"